Profesjonalne usługi drukarni Garmond

Lakierowanie wybiórcze UV


Jest pomysłową formą lakierowania UV, polegająca na pokryciu lakierem tylko wybranych elementów płaszczyzny, a nie całości. W tym przypadku lakierowanie nakładane jest metodą sitodruku. Efekt lakierowania wybiórczego UV jest bardzo dobrze widoczny, odznacza się zwłaszcza na matowej powierzchni. Powyższą technikę możemy zastosować do dowolnych kształtów, bądź powierzchni, co dodatkowo zwiększa możliwości zastosowań tej formy uszlachetnienia. Wybiórcze lakierowanie UV wykorzystywane jest w produkcji wizytówek, dyplomów, kart menu, wszelkiego rodzaju produkty pełniące rolę reprezentacyjną.


Zamów usługę

Lakierowanie UV


Jest metodą która bardzo dobrze zabezpiecza całą powierzchnię produktu przed szkodliwymi czynnikami, a także zwiększa walory estetyczne. Uszlachetnienie druku poprzez lakierowanie UV w drukarni Garmond wykonywane jest w sposób dokładny, z troską o każdy szczegół i zadowolenie klienta. Lakierowanie UV sprawia, że struktura produktu i informacje znajdujące się na nim, są podkreślone, oraz odpowiednio widoczne.


Zamów usługę

Sztancowanie


Polega na wykrawaniu z arkusza papieru, kartonu, tektury, bądź sztucznego tworzywa określonej formy, kształtu, którego nie jesteśmy w stanie uzyskać za pomocą zwykłego krojenia gilotyną. Do sztancowania stosuje się wykrojnik- ostrze, wtłaczane z dużą siłą w dane podłoże. Za pomocą wykrawania możemy uzyskać odpowiedni kształt, oraz wykonać otwory w otrzymanych formach. Sztancowanie jest techniką wykorzystywaną do wytwarzania wszelkiego rodzaju skomplikowanych kompozycji.


Zamów usługę

Falcowanie


Nazywane także złamywaniem, polega na składaniu danego arkuszu, w różnych kierunkach w celu osiągnięcia danego formatu, bądź liczby stron składki. W procesie złamywania otrzymujemy łamy równoległe, przebiegające w jednym kierunku, stosowane przy produkcji folderów, materiałów reklamowych oraz łamy krzyżowe, w których linia łamu przebiega w więcej niż jednym kierunku, wykorzystywane w książkach wielostronicowych. Wyspecjalizowany zespół dokłada wszelkich starań, aby cały proces falcowania przebiegał w sposób dokładny tworząc produkt wysokiej jakości, odpowiadający wizji klienta.


Zamów usługę

Produkcja opakowań


Odpowiadamy na potrzeby producentów, którzy poszukują usługi kompleksowej produkcji opakowań. Wszystko w jednym miejscu – u nas w Drukarni Garmond. Od projektu, przez wydruk, kończąc na wysztancowaniu gotowego pudełka.


Zamów usługę

Posiadamy nowoczesny i doskonale wyposażony
park maszynowy. Sprawdź nasze możliwości.


Park maszynowy

Gwarancja jakości