Uszlachetnienie
druku

Uszlachetnienie druku przez lakierowanie UV to przede wszystkim doskonała ochrona, ale i niesamowite efekty dekoracyjne, skupiające uwagę i wywołujące pozytywne wrażenie na odbiorcach. Kolory są niemal idealne, „,żywe”, nie blakną, dzięki właściwemu zabezpieczeniu. Wydruk, dzięki twardemu wykończeniu, ma dużą trwałość. Lakierowanie druków możemy przeprowadzać na różnych powierzchniach. Uszlachetnienie druku oferowane przez drukarnię Garmond dostępne jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

Hot-stamping


Hot stamping to usługa wytłaczania na gorąco, która przy użyciu matryc i stempli pozwala na uzyskanie pozłacanych bądź posrebrzanych wydruków. Tworzy efekt oryginalnych i trwałych zdobień różnego typu powierzchni (materiały żelazne, nieżelazne, termoplasty i stopy). Hot stamping cieszy się dużą popularnością, ze względu na wytrzymały i efektowny nadruk, z którego zadowoleni są nawet najbardziej wymagający Klienci.


Zamów usługę

Lakierowanie wybiórcze UV


Jest pomysłową formą lakierowania UV, polegająca na pokryciu lakierem tylko wybranych elementów płaszczyzny, a nie całości. W tym przypadku lakierowanie nakładane jest metodą sitodruku. Efekt lakierowania wybiórczego UV jest bardzo dobrze widoczny, odznacza się zwłaszcza na matowej powierzchni. Powyższą technikę możemy zastosować do dowolnych kształtów, bądź powierzchni, co dodatkowo zwiększa możliwości zastosowań tej formy uszlachetnienia. Wybiórcze lakierowanie UV wykorzystywane jest w produkcji wizytówek, dyplomów, kart menu, wszelkiego rodzaju produkty pełniące rolę reprezentacyjną.


Zamów usługę

Lakierowanie UV


Jest metodą która bardzo dobrze zabezpiecza całą powierzchnię produktu przed szkodliwymi czynnikami, a także zwiększa walory estetyczne. Uszlachetnienie druku poprzez lakierowanie UV w drukarni Garmond wykonywane jest w sposób dokładny, z troską o każdy szczegół i zadowolenie klienta. Lakierowanie UV sprawia, że struktura produktu i informacje znajdujące się na nim, są podkreślone, oraz odpowiednio widoczne.


Zamów usługę

Foliowanie


Jest metodą, która w dużej mierze wpływa na walory estetyczne produktu- nadaje odpowiedniej sztywności, jak również zabezpiecza przed różnymi działaniami mechanicznymi, promieniowaniem UV, wilgocią. W przeciwieństwie do lakierowania UV nie ma możliwości foliowania wybiórczego.


Zamów usługę

Posiadamy nowoczesny i doskonale wyposażony
park maszynowy. Sprawdź nasze możliwości.


Park maszynowy

Gwarancja jakości